Oymaağaç Mahallesi 5091.Sokak No: H-219 Mobilyakent Kocasinan/Kayseri

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak

Pişkin Havalandırma olarak endüstriyel mutfak imalat ve montaj hizmetleri kapsamında uygulama yapılacak alanı göz önünde bulundurarak sizlerin isteklerini karşılayabilecek fonksiyonel özelliklerde mutfak üretimi yapmaktadır. Restoranlar, pastaneler, büfeler, otel mutfakları gibi yerlerden genelde tercih edilen mutfaklar normal mutfakların aksine daha detaylı ve kullanışlı ve belli standartlara uygun olması gerekmektedir.

Endüstriyel mutfakları ve bu tür mutfaklarda kullanılan malzeme ve ekipmanların satışını ve montajını en sağlıklı şekilde yapıyoruz. Bu tür mutfakları tercih ederken öncelikle gaz veya elektrikmi kullanılacak buna karar vermelisiniz. Bu tür mutfakların kurulacağı mekanda önemli faktörlerden biridir.

Bulunduğunuz mekanın gaz sistemi olup olmadığı veya elektrik hatlarının bu tür mutfaklardan kullanılacak makinelerin gücünü karşılayabileceği dikkatlice incelendikten sonra mutfak seçimine geçebilirsiniz. Endüstriyel mutfak kurdurmadan önce bulunduğunuz mutfak mekanınında gerekli kurumlar tarafından uygun bulunup bulunmayacağını öğrenmelisiniz.

Bunun sebebi siz mutfağınız için masraf yaptıktan ve endüstriyel mutfağınız kurulduktan sonra kurumlar tarafından uygun bulunmaması sizler için zor olucaktır. Aşağıdaki resimlerden örnek endüstriyel mutfak modellerini ve ekipmanlarını inceleyebilirsiniz.

Ara Mesaj At